Jeśli szukasz nowego jacuzzi, prawdopodobnie słyszałeś już o systemach pielęgnacji wody solnej. Możesz się zastanawiać, czy system pielęgnacji wody solnej to odpowiednia opcja dla Twojej rodziny. Woda morska zapewnia takie samo poziom dezynfekcji co chlor, aby utrzymać Twoje spa czyste, ale bez szkodliwych chemikaliów. Właściciele jacuzzi często preferują systemy solne, ponieważ są łatwe w użyciu, delikatne dla skóry i włosów oraz zapewniają lepsze ogólne doświadczenie z jacuzzi. Te cechy sprawiają, że spa z wodą morską to świetna opcja dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli jesteś gotów dowiedzieć się więcej, zobaczmy niektóre recenzje jacuzzi z wodą morską, aby zobaczyć, co myślą klienci Hot Spring® na temat łatwości użycia, korzyści fizycznych i porównania systemów solnych z tradycyjnymi jacuzzi z chlorowaną wodą. 

Łatwość użycia podczas poszukiwania nowego domowego jacuzzi, jednym z najczęstszych pytań, które się pojawia, jest „Czy to jacuzzi jest łatwe w użyciu?” To istotne pytanie, ponieważ nikt nie chce poświęcać więcej czasu na utrzymywanie swojego jacuzzi niż na jego używanie. Na szczęście systemy wody morskiej są niezwykle łatwe w użyciu i mogą nawet zaoszczędzić czas i energię w porównaniu do tradycyjnych systemów opartych na chlorze. 

System solny FreshWater® dla spa Hot Spring jest dostępny we wszystkich spa kolekcji Highlife® i Limelight®. Wszystko, co musisz zrobić, to włożyć tytanową wkładkę, która używa soli do dezynfekcji wody spa. Następnie po prostu używaj pasków testowych, aby sprawdzić wodę co 10 dni i użyj panelu kontrolnego, aby dostosować poziomy chemikaliów, jak to konieczne. Z mniejszą ilością dodatków i chemikaliów, woda pozostaje czystsza przez dłuższy czas. Oznacza to, że musisz uzupełnić wodę tylko raz w roku, gdzie większość tradycyjnych systemów wymaga co najmniej czterech uzupełnień rocznie.* Dlatego możesz mniej czasu poświęcać na dodawanie i mierzenie chemikaliów, a więcej czasu na korzystanie z jacuzzi. 

„Łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji. Jedną z najfajniejszych rzeczy jest to, że po użyciu nie pachniemy chlorową wodą! Gorąco polecam to spa!” 

Właściciel Flash® z Prescott w Arizonie 

„System słonej wody FreshWater to najlepsze rozwiązanie. Mam krystalicznie czystą wodę, a jedyną konserwacją, którą wykonuję, jest od czasu do czasu regulowanie pH. Poza tym nie dodaję żadnych chemikaliów, a wartości wody są zawsze nominalne.” 

Właściciel Jetsetter® z Maryland 

„Pielęgnacja jest bardzo łatwa, a woda z solą jest łagodna dla skóry. Uwielbiam to. Fajna głęboka kąpiel i mnóstwo dysz – to jest idealne!” 

Właściciel Flair® z East Helena w Montanie 

Korzyści fizyczne oprócz niesamowitych korzyści hydroterapeutycznych wynikających z każdego jacuzzi, system słonej wody podnosi korzyści fizyczne z zanurzenia w ciepłej wodzie na kolejny poziom. W jacuzzi z systemem słonej wody woda jest bardziej naturalna i miękka, jak w gorących źródłach. Oznacza to, że woda nie wysusza skóry ani nie pozostawia włosów z uczuciem suchości. Woda z solą jest również łagodniejsza dla oczu, więc jest to miła alternatywa dla chloru, który może być nieco szorstki dla niektórych. Ogólnie rzecz biorąc, korzystanie z jacuzzi z systemem słonej wody zapewnia bardziej terapeutyczne i relaksujące doświadczenie spa. 

Oto kilka opinii klientów Hot Spring, którzy twierdzą, że sól morska wprowadza wspaniałe korzyści dla ich ciał: 

„Bardzo dobrze wpływa na moją skórę, a system soli FreshWater był świetną inwestycją dla naszego ogólnego zdrowia. Bóle i bóle stawów wydają się znikać.” 

Właściciel Sovereign® z Crescent City. 

„Zdecydowaliśmy się na system soli słodkowodnej FreshWater i nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni! Woda jest wspaniała, bez dziwnych odczuć. Miękka dla skóry, łagodna dla włosów. Trzeba tylko raz w roku opróżnić i wymienić wodę, podczas gdy niewygodne modele innych firm wymagają czterech takich zmian!”

Właściciel Hot Spring Spa z Buchanan w stanie Michigan. 

„Jacuzzi jest świetne dla zmęczonych mięśni i bólów, które odczuwa się w ciągu dnia. Namaczamy się codziennie wieczorem po kolacji, aby się zrelaksować i pozbyć tych bólów. Naprawdę pomogło mi z moją artretyczną chorobą pleców.”

Właściciel Flair® z Tennessee. 

Porównanie wody solnej do chloru 

Kiedy chodzi o zrozumienie prawdziwej różnicy między systemem wody solnej a systemem opartym na chlorze, należy wziąć pod uwagę cały obraz. Nie tylko wanny z wodą solną są łatwiejsze do utrzymania i łagodniejsze dla skóry, ale nie ma też nieprzyjemnego zapachu chloru, co pozwala na bardziej przyjemne doznania podczas korzystania z jacuzzi. Mniejsza liczba uzupełnień oznacza, że można zaoszczędzić więcej wody, co czyni systemy z wodą solną bardziej przyjaznymi dla środowiska. Właściciele wanny często cieszą się, że używają mniej chemikaliów i zapewniają bardziej naturalne doświadczenie dla swoich rodzin. 

Oto co niektórzy klienci Hot Spring, którzy wcześniej używali tradycyjnych systemów chloru, mieli do powiedzenia na temat różnicy między systemami z wodą solną i opartymi na chlorze: 

„Nie mogę być szczęśliwszy z jacuzzi i systemu solnego. Po korzystaniu z tradycyjnego systemu chlorowego, nie ma powrotu! Gorąco polecam.” 

Właściciel Prism, Greensborough, North Carolina 

„Zdecydowaliśmy się na system z wodą solną w naszej nowej wannie. Różnica w łatwości utrzymania jest niesamowita! Woda pozostaje niesamowicie czysta. Polecalibyśmy system solny każdemu. Wanna zawsze pachnie świeżo i jest przyjemnością do użytku.” 

Właściciel Grandee, Tennessee 

„Uwielbiamy to. Jakość wody i komfort są niesamowite. Po wieczornym kąpieli możemy w zasadzie wyjść z jacuzzi, osuszyć się i położyć spać bez podrażnienia skóry. Utrzymywanie odpowiedniej jakości wody jest bardzo proste – zwłaszcza w porównaniu z wanną bez soli, którą miałem kilka lat temu. Ogólnie to wspaniały zakup.” 

Właściciel Vanguard, Atlanta, Georgia 

Aby dowiedzieć się więcej o systemie wody solnej FreshWater odwiedź nasz salon Hot Spring, lub zadzwoń: +48 515 270 512. Możesz także umówić się u nas na testową kąpiel, aby samemu wypróbować system wody solnej. Jesteśmy przekonani, że gdy tylko doświadczysz niezwykłych korzyści z jacuzzi z wodą solną, będziesz się zastanawiał, jak kiedykolwiek żyłeś bez niego. 

*Wiele czynników wpływa na trwałość wody w jacuzzi, takich jak obciążenie użytkowników i chemia wody. Gdy uwzględni się te czynniki i odpowiednio dba o jacuzzi, system soli FreshWater utrzyma wodę czystą i klarowną przez cały rok. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *