Na całym świecie ludzie szukają nowych sposobów na zabawę, odprężenie i aktywność w domu. W rezultacie popyt na artykuły do ogrodu, takie jak baseny, jacuzzi i trampoliny, idzie w górę. Producenci szybko wyczerpali zapasy tych przedmiotów i mają problemy z wypełnieniem nowych zamówień ze względu na ograniczenia pojemności fabryk i problemy z łańcuchem dostaw. Podsumowując – czas oczekiwania na popularne artykuły do ogrodu jest teraz mierzony w miesiącach, a nie w tygodniach. 

W ciągu ostatnich kilku miesięcy dealerzy Hot Spring® Spa także musieli stawić czoła niespotykanemu popytowi na nowe spa. To zrozumiałe! Nie możemy sobie wyobrazić lepszego sposobu na dostosowanie się do „nowej normalności” niż zrobienie pobudzającej kąpieli częścią codziennej rutyny. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, kupujący pragną niepowtarzalnego masażu, lśniąco czystej wody i oszczędności energii, z których znane są spa Hot Spring. 

W tym momencie zespoły produkcyjne w naszych fabrykach ciężko pracują, aby nadrobić czas, kiedy nasze fabryki były zamknięte. Podczas gdy nasze fabryki muszą nadal działać w ograniczonej pojemności, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i przestrzegać przepisów rządowych, jesteśmy wdzięczni, że produkcja została wznowiona i wysyłamy codziennie wiele przesyłek. 

Jak długo trzeba czekać? Najlepiej skontaktować się z lokalnym dealerem Hot Spring. Okres między złożeniem zamówienia, a otrzymaniem spa zależy od daty zakupu, rodzaju zakupionego spa oraz miejsca, gdzie jest budowane. Nasze zespoły produkcyjne są w stałym kontakcie z naszą niezależną siecią dealerów Hot Spring Spa, więc dealerzy są w stanie odpowiedzieć na pytania klientów i informować tych, którzy czekają na swoje spa. 

5 powodów, dla których będziesz zadowolony z oczekiwania:

1. Prawie wszyscy w branży spa doświadczają podobnych wyzwań z powodu obecnej sytuacji, więc jeśli czekasz na nowe spa, dlaczego nie wybrać Hot Spring? Gdy wejdziesz do wody po raz pierwszy, będziesz zadowolony, że wybrałeś jacuzzi najwyższej jakości. 

2. Spa Hot Spring są budowane, aby zapewnić lata przyjemności. Niektórzy właściciele zgłaszają, że ich spa Hot Spring wciąż działa po 20 lub więcej latach. Biorąc to pod uwagę, kilka miesięcy oczekiwania nie wydaje się długim czasem. 

3. Masz dodatkowy czas na przygotowanie. Wykorzystaj dłuższy czas oczekiwania, aby zapoznać się z naszym praktycznym przewodnikiem przed dostawą. Zawiera on wszystko, co potrzebne, aby wybrać idealne miejsce dla swojego spa, upewnić się, że spełnia wymagania elektryczne, przygotować się do dostawy i wiele więcej. 

4. Zaplanuj swoją nową rutynę. Czy witasz dzień filiżanką kawy i kąpielią, robisz sobie popołudniową przerwę w spa z dziećmi, czy patrzysz w gwiazdy, kiedy potężne strumienie wody zmywają stres dnia? A może wszystko naraz! Bez względu na to, jak wkomponujesz to w swój dzień, spa Hot Spring zapewni Ci potrzebną odskocznię, tuż w Twoim własnym ogrodzie. 

5. Spa Hot Spring to inwestycja w zdrowie. Bez względu na to, czy ćwiczysz w domu, na siłowni czy na zewnątrz, Twoje spa zawsze będzie tam, aby pomóc rozgrzać i rozluźnić mięśnie przed treningiem oraz pomóc im się zrelaksować i stymulować procesy gojenia po treningu. Hydroterapia również pomaga w łagodzeniu bólu i może nawet przynieść ulgę w objawach zapalenia stawów. 

Na całym świecie ludzie zmieniają priorytety. W krótkim filmie jeden z naszych członków zespołu i zapalony miłośnik gorących kąpieli, Scott Iverson, mówi o kilku wyjątkowych korzyściach, dzięki którym warto czekać na dostawę spa Hot Spring. 

Jeśli czekasz na swoje nowe spa Hot Spring, dziękujemy za cierpliwość. Jeśli masz pytania dotyczące swojego zamówienia, pamiętaj, że najlepiej skontaktować się z dealerem, który pomoże Ci w tej sprawie. Czekamy na dzień, gdy Twoje spa zostanie ukończone z należytą starannością i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej dotarło do Ciebie! 

Jeśli szukasz solidnego spa, pamiętaj, że im wcześniej złożysz zamówienie, tym szybciej będziesz mógł cieszyć się kąpielą w nowej wannie. Skontaktuj się z lokalnym dealerem Hot Spring, aby umówić się na wirtualną lub osobistą konsultację. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *