Od 1996 roku

Hotspring Polska najdłużej działający dystrybutor wanien spa HotSpring®

mojawannaspa_logo

Wanna spa to wyjątkowo efektywna kombinacja masaży i gorącej wody. W Hot Spring staramy się angażować się te rzeczy lepiej od konkurencji poprzez niezrównane inżynierskie dopracowanie dysz, innowacyjne systemy pielęgnacji wody a także właściwości termiczne wanien, które sprawiąże woda jest zawsze ciepłaa energooszczędność na świetnym poziomiePonadtomożesz liczyć na naszą ponad 45-letnią praktykę i niedoścignioną obsługę dostarczaną poprzez doświadczonych dystrybutorów.

Moto-Massage DX

Dysza Moto-Massage DX zrewolucjonizowała całą hydroterapię. Ta unikalna, ruchoma dysza dostarcza dwa potężne strumienie ciepłej wody intensywnie podróżujące w górę i w dół po całej długości pleców. Ten jedyny w swoim rodzaju masaż jest dostępny tylko w wannach spa marki HotSpring.

Lepszy masaż

Zaprojektowaliśmy nasze spa w taki sposób, aby osiągnąć najlepsze z możliwych odczucia masażu. Nasze innowacyjne, chronione patentami dysze dedykowane są dla konkretnych grup mięśni i wytwarzają potężny strumień, który możesz dostosować do aktualnych potrzeb. Dodatkowo, nasz system SmartJet redukuje zużycie energii poprzez dostarczanie tylko takiej mocy na jakiej naprawdę ci zależy.

Wanny SPA z hydromasażem HotSpring® to najpopularniejsze domowe SPA na świecie.

cons.png

Z powodzeniem stosowane na całym świecie, szczególną popularnością cieszą się w USA oraz Kanadzie. Firma z 45-letnim doświadczeniem w branży do perfekcji opanowała produkcję wysokiej jakości wanien SPA z hydromasażem do domów. Wyprodukowane przez firmę Watkins Manufacturing Corporation w Kalifornii jacuzzi ogrodowe HotSpring® spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Firma już od lat 70. nieustannie funkcjonuje jako lider w branży. Ponadto, za wprowadzone innowacje technologiczne w swoich produktach trzykrotnie zdobyła prestiżową nagrodę JOHN HOLCOMB SILVER. Globalna sieć może pochwalić się setkami partnerów. W profesjonalnie wyposażonych oddziałach znajduje się doskonale wykwalifikowany i doświadczony personel. To właśnie tam zainteresowani udają się po konsultację jeszcze przed zakupem swojego wymarzonego modelu. Personel chętnie udziela porad i pomaga w wyborze odpowiedniej wanny SPA z hydromasażem HotSpring®. Fachowo pomaga również w realizacji międzynarodowej gwarancji czy rozwiązaniu problemów po zakupie jacuzzi lub innych produktów marki.

Ekologiczne rozwiązanie na miarę XXI wieku – wanny SPA z hydromasażem HotSpring ®

Oferowane przez nas jacuzzi ogrodowe to innowacyjne produkty. Zarówno wanny SPA z hydromasażem, jak i akcesoria HotSpring® zostały specjalnie zaprojektowane oraz wyprodukowane z troską o środowisko naturalne (Think Green). Po pierwsze, do produkcji wyrobów wykorzystano wyłącznie wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane materiały nadające się do ponownego przetwarzania (The Earth Smart SPA). Po drugie, już w fazie projektowania marka zadbała, by każde jacuzzi ogrodowe było ekonomiczne i ekologiczne, uwzględniając potrzebę bardzo niskiego poboru energii niezbędnej do utrzymania zarówno temperatury, jak i czystości wody.

smart.pngEnvironmentalism