HotSpring » Akcesoria do wanien spa » Pielęgnacja wody

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Poszukujesz akcesoriów do wanny SPA, jacuzzi, basenu? Worek odwapniający, kartridż tytanowy, sól oraz tester, a także odkurzacz to jedynie kilka z wielu oferowanych przez nas produktów do pielęgnacji wody. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Profesjonalna pielęgnacja wody – sprawdzony sposób na udane kąpiele
Worki odwapniające pomagają w szybki i łatwy sposób cieszyć się miękką wodą w wannie z hydromasażem bez konieczności jej opróżniania. Wymienne kartridże tytanowe są łatwe w obsłudze i działają nawet do 4 miesięcy. Sól przeznaczona do użytku z systemem ACE i Freshwater świetnie dezynfekuje, z kolei testery mierzą stężenie soli, określając, czy jej ilość jest optymalna. W naszej ofercie znajdują się również odkurzacze wodne. Odporne na działanie chemii basenowej, a przede wszystkim innowacyjne, wydajne, lekkie i łatwe w użyciu urządzenia pomagają w czyszczeniu i usuwaniu zarówno piasku, jak i nawet uciążliwych zabrudzeń, jednocześnie nie uszkadzając czyszczonej powierzchni. Szukasz innych produktów? Zapoznaj się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej!

Widoczny gołym okiem kamień, glony czy mętna, zielonkawa tafla potrafią skutecznie zniechęcić do relaksującej kąpieli w jacuzzi. Do tego dochodzą jeszcze mogące rozwijać się w tym środowisku bakterie i grzyby, które są potencjalnie niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia. W naszym sklepie znajdziesz cały arsenał do walki z drobnoustrojami i innymi zanieczyszczeniami mogącymi dostać się do zbiornika w trakcie użytkowania jacuzzi lub SPA. Tego typu środki pielęgnacyjne mogą mieć różne postaci: tabletek (np. do mierzenia ilości chloru metodą DPD), pudru, worków czy kartridżów.

Pielęgnacja wody wymaga stosowania dosyć silnych specyfików. Nasz sklep proponuje między innymi worki odwapniające, kartridże do systemu Freshwater czy tabletki DPD służące do testowania wartości chloru. Sól wykorzystywana w procesie elektrolizy to najlepszy sposób na naturalne oczyszczanie zbiorników wodnych. Testery ilości soli do systemu Freshwater dostępne w naszej ofercie produktowej pozwolą Ci na sprawne przeprowadzenie operacji odwapniania i dezynfekcji.