Zdecydowałeś się zainwestować w luksusowe jacuzzi. Chcesz cieszyć się korzyściami zdrowotnymi hydroterapii i doświadczyć witalności, która uwolni Twój najlepszy potencjał – każdego dnia. Jednak, gdy rozpoczynasz poszukiwania idealnego spa, entuzjazm może zamienić się w zamieszanie, gdy zaczynasz rozważać bogactwo cech, opcji, kolorów, gwarancji i marek, jakie są dostępne na rynku. 

Premiumowe jacuzzi oferują tak wiele funkcji, że łatwo można się pogubić w wyborze. Renomowani producenci, tacy jak Hot Spring® Spas, Caldera® Spas, Jacuzzi®, Sundance® Spas, Master Spas® i inni, oferują wiele modeli wysokiej klasy z różnymi funkcjami i opcjami. Jednak, mimo że wyglądają imponująco na salonie sprzedaży, dużo dodatkowych funkcji i obfitość dysz nie zawsze przekładają się na wysokiej klasy doświadczenie właściciela. 

Kolekcja Highlife® od Hot Spring Spas Jaka jest najlepsza marka jacuzzi do kupienia? Często mówimy, że najlepsze jacuzzi to to, które używasz regularnie – dlatego ważne jest, aby zainwestować w spa, które dostarczy najlepszych możliwych wrażeń, zarówno teraz, jak i na wiele lat. Kolekcja Highlife® od Hot Spring Spas jest naszą najlepszą propozycją, zaprojektowaną dla osób, które oczekują najlepszego od życia. Nasza legendarna masaże, krystalicznie czysta woda i wiodąca w branży efektywność energetyczna łączą się w jacuzzi, które będzie częścią codziennej rutyny, która uczyni każdy dzień lepszym. 

Spa z kolekcji Highlife® są znane z takich funkcji, jak 

  • dysza Moto-Massage® DX, która zapewnia masaż jak żadna inna i jest pierwszą na rynku automatyczną, ruchomą dyszą, 
  • 100% system filtracji bez bypassu, który filtrowuje całą wodę przez cały czas – nawet gdy dysze są włączone, 
  • filtry wysokoprzepływowe Tri-X®, które zapewniają większą powierzchnię filtracji niż filtry papierowe. 

Jednak to, co naprawdę wyróżnia tę luksusową kolekcję, to ponad 45 lat naszej wyjątkowej pracy inżynierskiej, przemyślanych innowacji i doświadczeń w dziedzinie hydroterapii, połączone z siecią światowej klasy dealerów, którzy dzielą nasze zaangażowanie w dostarczenie Najlepszego Doświadczenia Z Posiadania Jacuzzi®. 

Ta zaangażowanie sprawiło, że Hot Spring Spa stało się najchętniej kupowaną marką jacuzzi® na świecie. 

CODZIENNA RUTYNA, KTÓRA UWOLNI TWOJE NAJLEPSZE JA

Od momentu, gdy zanurzysz się w jacuzzi® po raz pierwszy, będziesz wiedział, że dokonałeś świetnej inwestycji. Dwadzieścia minut każdego dnia wystarczy, aby uwolnić twoje najlepsze Ja™. Ciepły relaks rano może dostarczyć Ci witalności, której potrzebujesz, aby stawić czoła czekającym Cię wyzwaniom każdego dnia, podczas gdy wieczorny relaks może pomóc w przeciwdziałaniu presji życiowej i przygotować Cię do dobrego wypoczynku. Twoje jacuzzi® będzie tam, aby rozgrzać i rozluźnić mięśnie przed ćwiczeniami i pomóc w regeneracji po treningu. Hydroterapia w jacuzzi® jest również pomocna w łagodzeniu bólu i napięcia – wyjdziesz z niej czując się lepiej psychicznie, fizycznie i emocjonalnie. 

ZBUDOWANE, ABY TRWAŁY

Spa z kolekcji Highlife® zapewniają długoterminową wartość przy niskich kosztach użytkowania, łatwości użytkowania i wysokiej jakości wykonania. 

Podczas poszukiwania cen jacuzzi, upewnij się, że uwzględniasz koszty utrzymania. Spawellness z kolekcji Highlife zostały zaprojektowane z myślą o super energooszczędności, dzięki kompleksowemu systemowi innowacji Energy Smart®, który pomaga utrzymać niskie koszty miesięczne. Te spa posiadają wiele warstw wysokiej gęstości pianki, która zatrzymuje ciepło, pompę cyrkulacyjną SilentFlo 5000®, która zużywa mniej energii niż żarówka o mocy 40 watów oraz specjalnie zaprojektowane pokrywy, które zatrzymują ciepło. 

Każdy model z kolekcji Highlife jest wyposażony w system soli FreshWater®, który pomaga oszczędzać wodę, oszczędza czas na konserwacji i korzystnie wpływa na skórę. 

W końcu, trwała struktura z polimeru i podstawy nigdy nie rdzewieją ani nie gniją, dzięki czemu możesz liczyć na korzystanie ze swojego spa przez wiele lat! 

Właściciele spa z kolekcji Highlife dzielą się swoimi doświadczeniami. Łatwo jest wymienić zalety niespotykanego masażu, łatwej pielęgnacji wody i przemysłowo wiodącej efektywności energetycznej, ale dlaczego nie posłuchać prawdziwych właścicieli jacuzzi! Poświęć trochę czasu na przeczytanie tych recenzji i przekonaj się sam, jak spa z kolekcji Highlife mogą sprawić, że każdy dzień będzie lepszy. 

„Postanowiliśmy zafundować sobie zupełnie nowe jacuzzi, które mogłoby pomieścić więcej naszych przyjaciół i rodziny. Spa Grandee natychmiast nas przekonało. Jest tak łatwe w utrzymaniu i obsłudze. Uwielbiam to, że mamy funkcję łatwego otwierania, która pozwala mi podnieść pokrywę jedną ręką, więc nie muszę wysilać się po kąpieli z zakładaniem pokrywy z powrotem. Efekty świetlne są wręcz medytacyjne i zawsze imponują naszym gościom. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej inwestycji i polecamy ten model naszym przyjaciołom i rodzinie.”  

Właściciele spa Grandee z Raleigh, NC

„Moja żona i ja korzystaliśmy z jacuzzi prawie każdej nocy tej zimy. Moją ulubionym wieczorem korzystania z jacuzzi – które znajduje się na naszej zewnętrznej werandzie – był ten, gdy temperatura wynosiła minus 8 stopni, a księżyc i gwiazdy były piękne. Bardzo dobrze wpłynęło na nasze nogi, ponieważ oboje jesteśmy długodystansowymi biegaczami.” 

Właściciele spa Jetsetter z Lewistown, IL. 

Skupienie się na obsłudze i jakości, które łączą fabryki i salony sprzedaży Przez ponad 40 lat Hot Spring Spa zbudowało reputację wysokiej jakości. Nasze zaangażowanie nie kończy się w wytwórni – zapewniamy niezrównany serwis zarówno podczas dokonywania zakupów wanny, jak i podczas późniejszego wieloletniego korzystania z Twojego spa. 

Skonsultuj z nami zakup wanny: +48 515 270 512 

info@hotspring.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *