ŁATWA PIELĘGNACJA WODY

Doskonałe doświadczenie z jacuzzi zaczyna się od wody, która wygląda, czuje się i pachnie świetnie.

FreshWater® Salt System

Ten system automatycznie generuje chlor z soli, aby uzyskać wodę o miękkim, naturalnym odczuciu, bez ostrych zapachów, swędzącej skóry lub podrażnionych oczu. Utrzymaj czystość wody w jacuzzi nawet do roku. Spędzaj mniej czasu na utrzymywaniu spa i więcej czasu na jego korzystaniu.

System dezynfekujący FROG® @ease® In-Line

Kartusze wypełnione technologią SmartChlor® i minerałami same regulują poziom dezynfekcji, zapewniając krystalicznie czystą wodę z mniejszym wysiłkiem. @ease tworzy wodę o miękkim odczuciu, która jest praktycznie wolna od zapachów chemicznych.

Filtracja 100%

Woda w spa z kolekcji Highlife® jest filtrowana przez cały czas. W innych spa, woda omija filtry, gdy włączone są dysze, czyli kiedy jest to najbardziej potrzebne. Filtry Tri-X® o wysokim przepływie zapewniają większą efektywną powierzchnię filtracji, aby filtrować znacznie więcej wody.

Filtracja dwuakcyjna

Ten unikalny system dwóch filtrów zwiększa łączną powierzchnię filtracji, dzięki czemu woda jest czystsza i wymaga mniej konserwacji. Jeden filtr jest przeznaczony do pompy cyrkulacyjnej, a drugi do pomp dysz, aby czyścić wodę podczas pracy dysz.