Czy wanna z hydromasażem znajduje się właśnie na szczycie Twojej listy życzeń? Obecnie posiadanie miejsca do odprężenia się i spędzenia czasu z rodziną we własnym ogrodzie brzmi szczególnie kusząco. Jeśli przeglądałeś modele wanien z hydromasażem online lub odwiedzałeś salony wystawowe, ale nie podjąłeś jeszcze decyzji – czytaj dalej. To mogą być właśnie informacje, które potrzebujesz. 

Przedstawiamy kolekcję Hot Spot. Wanny Hot Spot od dawna cieszą się popularnością wśród klientów, a nasza kolekcja Hot Spot oferuje jeszcze więcej powodów do zachwytu. Całkowicie przeprojektowane od wewnątrz i na zewnątrz, z wyjątkowymi wykończeniami zewnętrznymi i innowacyjnymi funkcjami masażu, ta kolekcja o atrakcyjnej cenie oferuje najlepsze w swojej klasie doświadczenie z wanną z hydromasażem. 

Zastanawiasz się, ile kosztuje wanna z hydromasażem? Dzięki atrakcyjnej cenie, od małych modeli dwuosobowych i trzyosobowych, aż do większych modeli dla pięciu, sześciu i siedmiu dorosłych, możesz mieć oczekiwaną przez Ciebie wannę Hot Spring. A wszystkie modele są zaprojektowane z energooszczędnymi funkcjami, aby koszty eksploatacji były jak najniższe. 

NOWE WYKOŃCZENIA DAJĄ DESIGNERSKI PUNKT AKCENTU W OGRODZIE.
Chcieliśmy, aby nasza nowa kolekcja Hot Spot była równie piękna, co wygodna. Wygląda na to, że udało nam się osiągnąć cel, ponieważ nasze nowe, stylowe wykończenia zyskały entuzjastyczne recenzje klientów. Wanny posiadają teraz eleganckie metalowe narożniki oświetlone ledem, szerokie panele tekstury oraz modne opcje kolorystyczne zewnętrza, które pasują do różnorodnych współczesnych elementów architektury i krajobrazu. Wnętrza zostały w pełni przeprojektowane z myślą o wygodzie i estetyce, z użyciem czystych minimalistycznych linii. Wielokolorowe oświetlenie, szare wloty i wyloty w kolorze carbon oraz większe poduszki do spa przyczyniają się do uatrakcyjnienia wyglądu i odczuwania komfortu. 

Osoby korzystające z wanien z hydromasażem oczekują niezrównanego masażu z wanien Hot Spring, a kolekcja Hot Spot spełnia całkowicie tę obietnicę. Zaktualizowane modele obejmują większą różnorodność dysz i zwiększoną ilość dysz w każdej wannie. Pokochasz codzienne korzystanie z wanny z hydromasażem jako część swojej rutyny dnia. 

MODELE HOT SPOT DOPASOWANE DO TWOJEJ PRZESTRZENI I STYLU ŻYCIA. 
Kompaktowe modele TX i SX są idealne dla singli, osób bez dzieci lub mieszkańców apartamentów i kondominiów. Jest w nich wystarczająco dużo miejsca, aby zacząć dzień od filiżanki kawy i pobudzającej kąpieli, lub podziwiać nocne niebo z ukochaną osobą, przygotowując się do dobrego snu. 

Dla większych grup, nowe modele Rhythm® i Relay® pomieszczą sześć lub siedem osób dorosłych, a Relay posiada wygodne miejsce do leżenia. To idealne miejsce do rozmów i nawiązywania kontaktów. Zaproś znajomych na grilla i zakończ wieczór w wannie z hydromasażem! 

POJEMNA WANNA HOT SPRING RHYTHM POMIEŚCI AŻ SIEDEM OSÓB! 
Jeśli miejsca dla dwóch osób to za mało, a dla siedmiu za dużo, mamy model pośredni, który jest idealny! Wszystko nowe Pace na pewno będzie popularnym dodatkiem do kolekcji Hot Spot. Ta średniej wielkości wanna mieści pięć osób i posiada dwa wygodne miejsca do leżenia. 

ŚREDNIEJ WIELKOŚCI WANNA PACE™ MOŻE BYĆ IDEALNA DLA CIEBIE. 
Każdy aspekt kolekcji Hot Spot został starannie zaprojektowany, aby umożliwić użytkownikom wanny spa maksymalne wykorzystanie każdej sesji wellnes. Kąpiel w naszych wannach działa wyjątkowo prozdrowotnie. 

Aby dokonać właściwego wyboru modelu, zaplanuj wizytę i umów się na wizytę w u nas w showroomie. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiedni model wanny, doradzimy przy zakupie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *