Najlepszy serwis w Polsce

Serwis wanien SPA

Jesteśmy specjalistami z zakresu wanien spa marki HotSrping®. Ponad 20 letnie doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów pozwala nam stwierdzić, że nasz serwis jest jednym z najlepszych i najszybszych w Polsce. Jesteśmy do Państwa usług przez cały rok.

Formularz zgłoszeniowy


Każda wanna spa otrzymuje od nas gwarancję oraz szereg napraw gwarancyjnych. Nasi specjaliści pomogą Państwu jeśli coś by się popsuło po zakupie wanny.

Nasz serwis jest dostępny przez 365 dni w roku. Nasi specjaliści pomogą Państwu z każdym problemem nawet po 20 latach od zakupu wanny.

Dodatkowo przeprowadzane są przeglądy wanien spa, które pozwolą na długowieczność Państwa wanny HotSpring®

Po zakupie wanny spa nasi specjaliści dowiozą i zamontują Państwu wannę we wskazanym przez Państwa miejscu. Montaż jest całościowy to znaczy, że wanna jest gotowa do użycia w ciągu jednego dnia (jeśli zostanie wszystko przygotowane wcześniej).

Montaż wanien spa przeprowadzimy według upodobań klienta – w środku nocy, w święta, a nawet na ostatnim piętrze Państwa aparatamentu.

Nasi serwisanci jeżdżą z artykułami do wanien spa, a więc mogą Państwo od ręki zakupić chemię do wanien spa. Na specjalne życzenie przywieziemy artykuły zakupione przez sklep internetowy.

Nasze wanny sprzedajemy w całej Europie, dlatego też nasz serwis dojeżdża w każde możliwe miejsce. Nasi specjaliści dojadą we wskazane miejsce i pomogą z każdym problemem.

Szeroki zakres usług serwisowych

Nasz serwis oferuje szeroki zakres usług i napraw wanien spa. Pomożemy Ci w każdym problemie.