Ta darmowa aplikacja daje ci możliwość korzystania z rozszerzonej rzeczywistości. Kupuj i porównuj modele wirtualnie, w dowolnej kombinacji kolorów i zobacz jak wyglądają w twojej przestrzeni. Virtual View AR eliminuje niepewność związana z wyborem twojego idealnego spa.

Pobierz aplikację już dziś.

Przeglądaj modele spa

Znajdź swoje ulubione spa o funkcjach, designie i rozmiarze, które najlepiej odpowiadają twoim potrzebom. Wybierz spośród różnych stylów i kombinacji kolorów i zobacz, jak każdy z nich może przekształcić twoją przestrzeń. Następnie zapisz swoje najlepsze wybory na liście ulubionych.

Zobacz, jak one wyglądają

Wystarczy skierować kamerę urządzenia w miejsce, w którym chcesz umieścić swój basen z hydromasażem. Po dotknięciu ekranu, na Twoim urządzeniu pojawi się trójwymiarowy obraz wybranego modelu spa. Przesuwaj się i patrz do środka. Obracaj i dostosuj pozycję, aż znajdziesz idealne miejsce dla swojego nowego spa marki Hot Spring.

Ożyw wanny spa

Tworzenie swojego ostatecznego ogrodu jest łatwe, zabawne i wygodne dzięki aplikacji Hot Spring Spas Virtual View AR. Po wybraniu swoich ulubionych opcji, możesz skontaktować się z lokalnym dealerem Hot Spring Spas, aby podzielić się nimi. Twój dealer pomoże Ci w realizacji wirtualnego wyboru spa, abyś mógł zacząć cieszyć się codzienną rutyną związaną z relaksem.

Pobierz dzisiaj aplikację Virtual View AR na swoje urządzenie mobilne.