Właściciele jacuzzi uważają, że konserwacja jacuzzi jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dziś jest bardzo łatwo dbać o jacuzzi. Nie musisz już martwić się o odnawianie drewnianych okładzin, a może cię zaskoczyć, ile mniej chemikaliów będziesz używać. 

Rozważ te fakty: Jacuzzi wyprodukowane w 2023 roku zużywa tylko 10-20% chloru w porównaniu z podobnym modelem z 2003 roku. Dzisiejsze obudowy do jacuzzi są wykonane z łatwych w utrzymaniu, odporne na warunki atmosferyczne winylu, a nie drewna. Dzisiejsze zaawansowane filtry do jacuzzi można czyścić w zmywarce. Wszyscy mamy teraz więcej presji czasowej niż kiedykolwiek wcześniej. Ważne jest, aby nasz produkt był łatwy do utrzymania – i nim jest! Oto 7 sposobów, dzięki którym łatwiej będzie ci utrzymać i cieszyć się swoim spa Hot Spring: 

 1. Łatwe dostosowanie poziomu pH Termin „dostosowywanie pH” może brzmieć nieco zaskakująco, ale nie martw się; to akurat bardzo łatwe. Szybkie wizualne instrukcje i intuicyjne, na miejscu pomiary sprawiają, że dostosowanie pH jest banalnie proste. Aby dostosować pH za pomocą systemu soli FreshWater®, odwołaj się do instrukcji w przewodniku użytkownika. Ustawisz raz i nie martwisz się więcej. 
 1. Prosta dezynfekcja wody w jacuzzi
  Nowy system soli FreshWater®, dostępny teraz we wszystkich spa z kolekcji Highlife® i Limelight®, eliminuje niepewność dotyczącą pielęgnacji wody. Ten łatwy w użyciu system soli morskiej eliminuje zmartwienia dotyczące utrzymania wody w spa w czystości, przejrzystości i zdezynfekowaniu jej na cały rok. Zaledwie trochę soli w wodzie spa i system automatycznie generuje chlor, dzięki czemu będziesz mniej czasu poświęcać na pomiar i dodawanie chemikaliów. Ten unikalny system sprawia, że posiadanie spa jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, usuwając niepewność i kłopoty związane z konserwacją wody. 
 1. Monitoring w czasie rzeczywistym jacuzzi za pomocą przycisku zdalnego sterowania
  Już w 2014 roku Watkins Wellness™, producent Hot Spring Spas, wprowadził Connextion™, system bezprzewodowej komunikacji między sprzedawcą, właścicielem a wanną, który działa za pośrednictwem globalnie połączonej aplikacji. Dla każdego właściciela podłączonego do komputerów i telefonów przez cały dzień, utrzymanie jacuzzi w czystości, zamknięciu i cieple jest kwestią kilku kliknięć lub dotknięć. Spa powiadamia właścicieli, kiedy wymaga więcej uwagi – gdyby tylko twój współpartner robił to samo! 
 1. Innowacje filtrów do jacuzzi, które minimalizują konieczność konserwacji
  Chociaż papierowy filtr nadal sprawdza się dobrze dla wielu właścicieli jacuzzi, Hot Spring stworzył uaktualnioną alternatywę – ceramiczny wkład filtracyjny Tri-X®. Unikalny design i materiał ceramiczny tego filtra umożliwia przepływ dwukrotnie większej ilości wody przez filtr na minutę. Niektórzy właściciele korzystają z tych filtrów Tri-X przez cztery do sześciu lat. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość czyszczenia filtra Tri-X w zmywarce (bez użycia mydła). 
 1. Instrukcje wideo na YouTube dotyczące pielęgnacji wody w jacuzzi
  Autoryzowani dealerzy chętnie przeprowadzą Cię przez kroki pielęgnacji jacuzzi. Możesz jednak sprawdzić, co nauczyłeś się osobiście, korzystając z naszych pomocnych filmów instruktażowych na YouTube. Aby dotrzeć do właścicieli jacuzzi w wygodny sposób, kanał Hot Spring Spa na YouTube zawiera dziesiątki filmów instruktażowych dotyczących pielęgnacji wody w jacuzzi. Znajdziesz tam informacje na temat różnych modeli, korzyści wynikających z hydroterapii, a także instrukcje dotyczące uruchomienia i stałej pielęgnacji. 
 1. Obudowy i niecki jacuzzi łatwe do utrzymania w czystości
  W dzisiejszych czasach zapracowani konsumenci potrzebują swoich stref relaksu, które są piękne I łatwe do utrzymania. Obudowy do jacuzzi są dziś wykonane z syntetycznego materiału, który wymaga tylko odpylenia i spryskania podobnie jak meble ogrodowe. Te panele nie wymagają lakierowania ani zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi; są odporne na wilgoć, chemikalia do jacuzzi i światło słoneczne znacznie lepiej niż pomalowane drewno. Wewnętrzne niecki również przeszły długą drogę. Nasze sztywne polimerowe i zaawansowane nieporowate niecki akrylowe z podkładem ABS są odporne na brud i bakterie. Czyszczenie wymaga tylko wycierania w czasie dwukrotnych rocznych wymian wody. Właściciele mogą usunąć kamień wapienny za pomocą preparatu Hot Spring Stain and Scale Defense, jeśli jest to konieczne. 
 1. Ultra energooszczędne jacuzzi Dzisiaj łatwiej niż kiedykolwiek znaleźć energooszczędne jacuzzi. Pompy zużywają mniej energii niż żarówka 40-watowa, a izolacja stosowana w chłodziarkach przemysłowych i szczelne pokrywy do jacuzzi sprawiają, że większość modeli Hot Spring zwiększa rachunek za prąd właściciela jedynie o ok. 80 do 180 zł miesięcznie. Dzięki postępowi technologicznemu i naukowemu jacuzzi stało się najwygodniejszym sposobem na relaks w domu bez konieczności ciągłej konserwacji! Dzisiejsze jacuzzi wymaga jedynie 10 minut na tydzień, 20 minut na miesiąc i maksymalnie 30 minut co 90 dni na utrzymanie w idealnym stanie. Co 6-12 miesięcy właściciele opróżniają jacuzzi, aby wymienić, zrównoważyć i ponownie podgrzać wodę. Wysokiej jakości jacuzzi sprawia, że dom i życie właściciela stają się piękniejsze. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *