Kiedy myślisz o relaksie, myślisz o masażu. Jedną z najlepszych części posiadania jacuzzi jest możliwość skorzystania z masażu w dowolnym momencie. Nie ma potrzeby jazdy do spa lub rezerwacji wizyty u masażysty. Wystarczy 20 minut, aby skorzystać z delikatnego lub głębokiego masażu. Możesz wziąć ręcznik i ulubiony napój i zanurzyć się w kojącej ciepłej wodzie. 

Aby cieszyć się najlepszym masażem w jacuzzi, musisz kupić model wysokiej jakości, który oferuje wiele dysz, różne rodzaje dysz oraz silnik zapewniający wystarczające ciśnienie, aby uzyskać od delikatnego masażu po głębokie penetrowanie tkanek. Z tak wieloma markami jacuzzi na rynku, może być trudno określić, która jest najlepszym masażem w jacuzzi dla Ciebie i Twojego domu. Jednak z pewnymi podstawowymi informacjami na temat dysz do jacuzzi i dostępnych opcji producentów, możesz znaleźć idealną okazję do codziennego, spersonalizowanego masażu w jacuzzi w swoim domu. 

JAKIE JEST NAJLEPSZE JACUZZI DO MASAŻU? 

Jakość masażu w jacuzzi zależy od tego, jak kontrolowane i spersonalizowane jest działanie dysz. Jeśli szukasz mocnej hydroterapii, ważne jest, jak głęboko siła może penetrować mięśnie i jak szeroki jest obszar działania. Jeśli szukasz delikatniejszego, kojącego masażu, ważne jest, aby dysze mogły dotrzeć do miejsca, w którym jesteś. Bez uniwersalnych dysz i precyzyjnych sterowników do wyboru opcji masażu, masaż jest ograniczony, a wyniki również. Kiedy szukasz najlepszego jacuzzi do masażu, warto dokładnie przyjrzeć się dyszom i poszukać: 

  • Dysz o różnych średnicach. Ciśnienie wody zależy od średnicy otworu, przez który przepływa. 
  • Otwory dysz o różnych średnicach (nie tylko różne rozmiary krawędzi) tworzą zróżnicowany masaż, który pomaga w relaksacji. 
  • Mocnego silnika, zapewniającego wystarczające ciśnienie do silnego masażu. 
  • Dysz w jacuzzi, które zapewniają wystarczające mocy, aby głęboko penetrować mięśnie. 
  • Dysz, które można obracać i skierować w celu lepszego wymasowania problematycznych obszarów. 

Musisz mieć możliwość spersonalizowania masażu w jacuzzi, aby rozwiązać swoje specyficzne bóle i problemy. Kiedy masz intuicyjne sterowanie w jacuzzi i możesz skierować dysze masażowe dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz, doświadczysz pełnych korzyści z masażu. Różne rodzaje działań dysz dla bardziej kompletnego masażu. Tak jak nasze ciała są skomplikowane, chcesz, aby Twój masaż w jacuzzi mógł sprostać różnym potrzebom. Innowacyjne dysze oferują więcej niż tylko bezpośrednią siłę, a jacuzzi zaprojektowane z myślą o maksymalnej hydroterapii posiadają różne dysze do wykonywania różnych działań. Na przykład, dysze Moto-Massage® DX, unikalne dla kolekcji Highlife® z Hot Spring® Spa, oferują mocne podwójne strumienie wody, które obracają się lub przesuwają w górę i w dół pleców, skierowane na duży obszar. To unikalne doświadczenie masażu jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby złagodzić bóle końca dnia lub pomóc Ci się zrelaksować. 

Niektóre jacuzzi mogą pominąć stopy, ramiona i ręce podczas masażu. Najlepsze jacuzzi do masażu mają dysze do masażu całego ciała, od szyi do palców u stóp. 

Dysze wyciągowe, takie jak te znajdujące się w kolekcji Limelight® od Hot Spring Spas, mogą zapewnić wspaniały masaż dla osób, które stoją przez cały dzień. Silny strumień wody przepływający przez podeszwy stóp może złagodzić zmęczone mięśnie, a relaksujący strumień bąbelków między palcami dłoni. Jeśli spędzasz swoje dni w biurze, mogą Cię zainteresować jacuzzi takie jak kolekcja Limelight Collection Prism® lub Highlife Collection Envoy® spa, które mają dysze wbudowane bezpośrednio w podłokietnik. Może to wydawać się małym szczegółem, ale uniesienie rąk nad ciepłym strumieniem wody, czując go przepływającego między palcami, jest niesamowitym doznaniem po całym dniu spędzonym na pisaniu i manewrowaniu komputerową myszką. Liczba siedzeń i pozycji siedzących również może być ważna dla uzyskania najlepszego masażu w jacuzzi. Możliwość przemieszczania się i doświadczania różnorodnych działań dysz pozwala na ukierunkowanie wszystkich problematycznych obszarów. W ten sposób korzystasz z szerokiego zakresu korzyści wynikających z terapii jacuzzi. 

Wyobraź sobie, jak rozciągasz się i pozwalasz potężnym dyszom masować łydki i stopy, a potężne strumienie dysz Moto-Massage® DX przesuwają się w górę i w dół po Twoim plecach. Ta unikalna dla foteli z serii Highlife Collection, w tym Sovereign®, Envoy®, Jetsetter®, Jetsetter® LX i Aria® spa. Jeśli chcesz podzielić się najlepszym masażem w jacuzzi z inną osobą, seria Highlife Collection Triumph™ spa oferuje podwójne fotele z dyszami do masażu. Wszystkie modele spa z kolekcji Highlife Collection posiadają innowacyjne dysze Moto-Massage® DX dla kojącej hydroterapii każdego dnia. 

NAJLEPSZY MASAŻ W JACUZZI, Z OPCJAMI ZMIANY NASTROJU. 

Jeśli kiedykolwiek odwiedziłeś spa, prawdopodobnie zauważyłeś uspokajające oświetlenie i relaksujące dźwięki – może jakiś element wodny. Oświetlenie i wodospady to standard w wielu jacuzzi od Hot Spring Spas. Na przykład dwuosobowe jacuzzi Hot Spot TX jest wyposażone w niebieskie oświetlenie LED i opcję wielokolorowego, ściemnianego oświetlenia LED Splendors®. Te funkcje mogą stworzyć nastrój relaksu podczas masażu dzięki Moto-Massage jet, obrotowej dyszy hydromasażu i 8 dyszom Precyzyjnego Hydromasażu® skierowanych na bolące punkty. 

Większe jacuzzi, takie jak Hot Spot Rhythm® i Relay®, są wyposażone w 10-punktowy system oświetlenia Hot Spot Spas. Jacuzzi Limelight Collection Flair® oferuje system oświetlenia wielokolorowego Raio® spas z 32 punktami świetlnymi, wodospadem Vidro™ z podświetleniem z tyłu i 12 dyszami obrotowymi różnych rozmiarów. Istnieją różne opcje elementów wodnych i oświetleniowych dla modeli jacuzzi Hot Spring Spa, które zapewniają kompleksowo relaksujący masaż w jacuzzi. 

Inną wygodną opcją personalizacji nastroju w domowym jacuzzi jest bezprzewodowy system głośników, dostępny w kolekcjach Limelight i Highlife. Ten system rozrywki w jacuzzi pozwala znaleźć lub stworzyć własną playlistę dla najlepszego relaksu w jacuzzi. Można dodatkowo wzbogacić ten relaksujący nastrój aromaterapią w jacuzzi, dzięki niestabilizującemu utleniaczowi MPScents®, który odświeża i ożywia wodę w jacuzzi. 

Ostatecznie, jedną z najważniejszych rzeczy dla najlepszego masażu w jacuzzi jest to, aby był dostępny, kiedy tylko tego potrzebujesz i aby korzystać z niego regularnie. Będziesz chciał wybrać niezawodne jacuzzi od uznanej marki, która oferuje wsparcie dla swoich jacuzzi wszędzie. Jacuzzi, które się psuje lub nie może być odpowiednio utrzymane, nie może zaoferować wiele w kwestii relaksu. Dlatego, wybierając jacuzzi do swojego domu, wybierz takie, które oferuje absolutnie najlepszy masaż i jest twałe. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *