Jesteś gotowy stworzyć swój własny oazę w ogrodzie z nowym spa marki Hot Spring®. Po przeanalizowaniu korzyści wynikających z posiadania jacuzzi, wiesz, jak regularne kąpiele w ciepłej wodzie mogą przynieść ulgę mięśniom i stresowi, pomóc Ci w spokojnym śnie i dać Ci siłę do osiągania swoich celów. Ponadto, możesz cieszyć się czasem spędzonym z najbliższymi bez rozpraszających czynników w ciepłej wodzie Twojego nowego spa. 

Nie możesz się doczekać, aby korzystać z jacuzzi jako codziennej rutyny, ale wciąż masz jedno pytanie na myśli. Jak to będzie wyglądać w moim ogrodzie? 

Z tak wieloma modelami, rozmiarami i kolorami do wyboru, trudno jest być pewnym, że wybraliśmy idealne spa do naszego stylu życia i przestrzeni. Dobrej jakości jacuzzi to znacząca inwestycja, a nikt nie chce być zaskoczony w dniu dostawy spa, które nie wygląda lub nie pasuje „dokładnie tak”. 

Gdyby tylko istniał sposób, aby faktycznie zobaczyć i porównać różne modele i schematy kolorów w naszej własnej przestrzeni i wyeliminować wątpliwości. Teraz jest na to rozwiązanie. 

Virtual View™ AR od Hot Spring Spas. Stworzenie oazy w ogrodzie jest łatwe, zabawne i wygodne dzięki Virtual View AR. Wykorzystaliśmy moc rozszerzonej rzeczywistości, aby pomóc Ci zobaczyć na własne oczy, jak spa marki Hot Spring może zmienić Twoją przestrzeń. 

Aplikacja Virtual View AR eliminuje domysły z zakupu spa, umożliwiając wizualizację dowolnego modelu i kombinacji kolorów w Twoim własnym ogrodzie. 

Za pomocą aplikacji Virtual View AR nie musisz już dźwigać ciężarów! Wystarczy, że skierujesz kamerę urządzenia tam, gdzie chcesz umieścić swoje spa, a trójwymiarowy obraz wybranej przez Ciebie wirtualnej wanny pojawi się na ekranie Twojego telefonu. Możesz ją dowolnie przesuwać, obracać i dostosować, aby znaleźć idealne miejsce na Twoje nowe spa marki Hot Spring. 

Stworzone z myślą o wygodzie, elastyczności i łatwości użytkowania. Aplikacja Virtual View AR pozwala na wygodne przeglądanie każdego modelu Hot Spring Spas – we wszystkich oferowanych przez nas schematach kolorystycznych – z wygody swojego domu. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację na swój mobilny urządzenie ze sklepu App Store lub Google Play i postępować zgodnie ze wskazówkami krok po kroku, aby znaleźć idealne spa. Za pomocą jednego dotknięcia ekranu, trójwymiarowy obraz wybranej wanny pojawi się na ekranie Twojego urządzenia mobilnego. Możesz wokół niej chodzić, zajrzeć do środka i obrócić ją tak, aby idealnie pasowała do Twojego miejsca. 

Pozwól także innym domownikom wybrać swoje ulubione modele. 

Po zaznajomieniu się z wszystkimi modelami i wybraniu swoich ulubionych, możesz je zapisać w aplikacji dla łatwego dostępu w przyszłości, przesłać je znajomym i rodzinie lub bezpośrednio przesłać do swojego lokalnego dealer Hot Spring Spa i przejść do kolejnego etapu Twojej podróży ku posiadaniu wanny z hydromasażem! 

W Hotspring Spa Łódź jesteśmy gotowi, aby omówić Twoje wybory i odpowiedzieć na pytania dotyczące funkcji, pielęgnacji wody, lub czegokolwiek, co Cię nurtuje. Pomożemy Ci przygotować się do dostawy Twojego nowego spa po zakupie. 

Zapraszamy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *